piątek, 15 stycznia 2016

Dziś zrobiłam mojej córce Amelii niespodziankę i to wielką
18 stycznia ma urodziny a ja jej zrobiłam dziś małą imprezkę :)
Miała torta soki cipsy i paluszki skromnie ale najważniejszy był dla mnie jej uśmiech
A zrobiłam to tak
gdy dzieci pojechały do szkół i przedszkoli Mąż pojechał na piekarnie gdzie pracuję i zamówił tam dla Amelii torta Przywióżł go w wielkim kartonie :) ja pojechałam po dwunastej kupić Amelii prezent na który dostała pieniądze od wujka chrzestnego :) Kupiłam jej buty zimowe bo stare sie rozpadły a miała jeszcze inne tylko że dzieci sie z niej śmiały a i kucharka w przedszkolu powiedziała do niej że buty są zniszczone bo mają troche starte noski i wstyd w nich chodzić Mnie na nowe nie było stać a tak to dostała od wujka starczyło jeszcze na lalkę taką tanią ale najważniejszy jest uśmiech dziecka ona nie pyta ile kosztuje :) Do tego dokupiłam dwa soki w kartonie i najtańsze paluszki i cipsy :)
Gdy dzieci przyjechały ze szkoły pomogły mi w przygotowaniu niespodzianki i czekaliśmy na powrót Amelii z przedszkola Wyszła po nią starsza córka Alicja Gdy juz weszły na klatkę ja wyszłam na korytarz pomogłam Amelii ściągnąć kurtkę buty sama ściągła zawiązałam jej oczy szalikiem i wprowadziłam do domu Gdzie wszyscy zaczeli śpiewać sto lat :) Amelia była w szoku nie spodziewała się niczego :) Najbardziej spodobały jej się buty założyła je i do wieczora nie chciała ściągnąć Wszystkim się chwaliła jakie to ona ma piękne buciki :)
Imprezka skromna ale dla niej była wspaniała to dla mnie najważniejsze :)
Amelii chrzestny bardzo sie ucieszył ze prezenty się spodobały :)
Amelia tak naprawdę ma innego chrzestnego ale zerwał z nami kontakt całkowicie Za to zyskała nowego Który jest super I od wypadku Córki bardzo dba o nią i jest ciekawy jej postępów i zawsze pamięta o jej urodzinach i wogule często o nią wypytuję  :) mimo że to nie prawdziwy ojciec Chrzestny to jednak dla niej jest jedynym jakiego ma :)
Dziękujemy za to Piotrze :)
Pozdrawiam serdecznie :)

11 komentarzy:

 1. Julio, taka impreza zostanie w pamięci dziecka. Jesteś wspaniała,że pomyślałaś o tym. Dziś rodzice zazwyczaj rzucą prezent albo kasę ..w drodze z jednej pracy do drugiej, a dziecko chce by się nim interesować , z nim się cieszyć i z nim płakać.Dobre słowo dłużej pamiętają niż kasę.
  Zostawiam piękne życzenia dla Córci..i dla Ciebie Julio.:)))

  OdpowiedzUsuń
 2. mysle,ze Amelka bedzie przechowywac te chwile na dnie serca...i ode mnie wszystkiego co najpiekniejsze dla Twojej corki,a cieple pozdrowienia dla Ciebie Julio
  dziekuje za mila wizyte ulka

  OdpowiedzUsuń
 3. mysle,ze Amelka bedzie przechowywac te chwile na dnie serca...i ode mnie wszystkiego co najpiekniejsze dla Twojej corki,a cieple pozdrowienia dla Ciebie Julio
  dziekuje za mila wizyte ulka

  OdpowiedzUsuń
 4. Witaj poetko wierszokletko. Super niespodzianka. Amelka na pewno zapamięta te chwile, w to nie wątpię. Wszystkiego najlepszego dla Amelki. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Pisałaś mi jak bardzo spodobała się Amelii ta niespodzianka. Nie dziękuj. To raczej ja dziękuję, że tak pięknie zostałem nazwany, mam nadzieję, że stopniowo pojawisz się u mnie ze wszystkimi dziećmi, a pewnie jak będzie możliwość to i ja zajrzę do Was.

  Pozdrawiam Cię Siostro. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. to fajnie,ze Amelka jest szczesliwa
  dziekuje za mile odwiedziny
  pozdrawiam wiosennymi kwiatami,ktore juz rosna
  trzymaj sie cieplo ulka

  OdpowiedzUsuń
 7. to fajnie,ze Amelka jest szczesliwa
  dziekuje za mile odwiedziny
  pozdrawiam wiosennymi kwiatami,ktore juz rosna
  trzymaj sie cieplo ulka

  OdpowiedzUsuń
 8. to fajnie,ze Amelka jest szczesliwa
  dziekuje za mile odwiedziny
  pozdrawiam wiosennymi kwiatami,ktore juz rosna
  trzymaj sie cieplo ulka

  OdpowiedzUsuń
 9. o jejku nie wiem co jest,ze u Ciebie wyskakuje tyle moich komentarzy i to juz nie pierwszy raz,wydaje mi sie,ze tylko jeden raz pisze
  pozdrawiam cieplo ulka

  OdpowiedzUsuń
 10. o jejku nie wiem co jest,ze u Ciebie wyskakuje tyle moich komentarzy i to juz nie pierwszy raz,wydaje mi sie,ze tylko jeden raz pisze
  pozdrawiam cieplo ulka

  OdpowiedzUsuń
 11. .. Kochana Julio, jesteś Cudowną Kobietą i Matką.. zawsze to będę mówiła.. najpiekniejszymi podarunkami jest dawanie dzieciom serca i uśmiechu, bo nie ma nic piękniejszego niż tęczowe kropelki szczęścia.. ;)
  .. wspaniale, że są jeszcze na tym świecie dobrzy Ludzie. którzy mogą i chcą pomagać.. [Dziecka uśmiech jest bezcenny!]

  - pozdrawiam najserdeczniej :)
  [szept mgiełki]

  OdpowiedzUsuń